fbpx

YouTube kamp

Word een echte YouTube-ster tijdens het coolste gaming- en computerkamp!

Nu inschrijven

Leeftijd

9 - 13 jaar

Locatie

Kasteel Boterlaerhof
2100 Deurne
België

Wanneer

  • zo 23 aug - vr 28 aug

Aantal dagen

6 dagen

Slapen

Kamp met overnachting

Je eigen YouTube-kanaal starten

Leren scripts en scenario’s schrijven

Filmen met tips & tricks

Video’s monteren met coole effecten en edits

Je eigen video publiceren

Samenwerken en fun maken

Kies jouw datum en schrijf in

You Tube kamp

zo 23 aug - vr 28 aug 2026
  • Dagen
    6 dagen
  • Leeftijd
    9 - 13 jaar
  • Locatie
    Kasteel Boterlaerhof
    2100 Deurne, België
  • Prijs 345,-
Schrijf je nu in

Word de volgende YouTube-ster

Droom jij van je eigen YouTube-kanaal, net als Gamemeneer, Enzo Knol of Giovanni? Wil je jouw avonturen, ideeën en talenten met de wereld delen? Dan is dit YouTube Kamp helemaal jouw ding! Deze week zet jij je eerste stappen richting het leven van een echte YouTuber.

Van idee tot scenario

We starten bij de basis: een sterk idee en een goed doordacht scenario. Je leert hoe je een video opbouwt die boeit van begin tot eind. Wat maakt een video leuk om te kijken? Hoe vertel je een verhaal? Je ontdekt het allemaal!

Filmen, editen en shinen

Daarna is het tijd voor actie! Je leert hoe je professioneel filmt en hoe je jouw beelden monteert tot een flitsende video. Van coole effecten tot strakke edits alles komt aan bod. Natuurlijk ga je zelf aan de slag en maak je je eigen video’s, klaar om te uploaden op je splinternieuwe YouTube-kanaal. Wie weet ga jij wel viraal!

Creativiteit, fun en begeleiding

Naast het creëren van video’s is er ook tijd voor plezier en ontspanning met andere jonge YouTube-fans. Onze professionele begeleiders helpen je om jouw skills te verbeteren en je zelfvertrouwen te laten groeien. Schrijf je snel in voor het YouTube Kamp en ontdek hoe het voelt om een echte content creator te zijn!

Wat is inbegrepen en wat niet

Uiteraard kan je nu al beginnen wegdromen van je zomerkamp, maar hier lijsten we nog even op wat wel/niet inbegrepen is op dit zomerkamp:

  •     Gebruik van de IPAD's
  •     Workshops rond youtube
  •     Alle overnachtingen zoals voorzien in het programma
  •     Maaltijden in VP met water aan tafel
  •     Een superleuk activiteitenprogramma
  •     24/24 begeleiding door enthousiaste animatoren
  •     Verzekering tegen lichamelijke ongevallen

Indien je graag een annulatie-optie wil, dan kan u dit aanduiden tijdens de boeking.

LET OP:
Volgende zaken zijn NIET inbegrepen:

  •     Vervoer van en naar de kampplaats
  •     Verzekering alle risico's (bvb schade gsm, bril, etc)
  •     Zakgeld voor eigen gebruik (bvb voor drankje, postkaarten, etc)
  •     Diefstalverzekering

Kasteel BoterlaerhofLINK

Kasteel Boterlaerhof
Kasteel Boterlaerhof
Logeren in een kasteel uit 1595 ? Dit is geweldig !

Gelegen in Deurne, vlak bij Antwerpen, kan je het gloednieuwe jeugdverblijf Kasteel Boterlaerhof terugvinden. Dit kasteel, gebouwd in 1595 en volledig gerenoveerd in 2018-2019 kan 100 bezoekers ontvangen.

Buiten het koetshuis en het kasteel, is er ook nog een mooie uitbreiding met zicht op de tuin en het bos. De ligging middenin een park en het Rivierenhof aan de overkant zorgen ervoor dat deze locatie voor iedereen wat in petto heeft.

We slapen in ruime kamers en er is voldoende sanitair voorzien. De maaltijden zijn steeds in vol pension, en zullen door onze eigen medewerkers klaargemaakt worden.