Gaming 2.0 want op dit zomerkamp is het helemaal aan jou!
Je wordt helemaal ondergedompeld in de wereld van programmeren via online programma’s. Je leert de kneepjes van het vak, zodat je helemaal klaar bent om je eigen game te ontwikkelen. Helemaal te gek is dat het online programma’s zijn, waardoor je zelfs thuis na het zomerkamp kan verder gaan met het ontwerpen.
Als een echte gamefreak, ga je het waarschijnlijk ook niet erg vinden dat je tijdens dit zomerkamp af en toe kunt gamen op groot scherm. We hebben op locatie namelijk ook een PlayStation en een Wii. En als top of the bill nemen we de VR-brillen en kan je gaan spelen in een nieuwe virtuele wereld!
Aangezien we zeker niet heel de tijd online willen zijn, organiseren we nog tal van andere activiteiten buiten, waarin we jouw favoriete games helemaal tot leven laten komen!
Ready? 3,2,1... Go!
Let op:
Dit is een kamp ZONDER overnachting.
Dagindeling
10:00 – 12:00 Games bouwen of spelen
12:00 – 13:00 Een heelijk middagmaal
13:00 – 13:45 Spelletjes spelen, rusten…een beetje vrije tijd.
14:00 – 17:00 Games bouwen of spelen
Opgelet:
Dit is een voorbeeld van hoe een dag op kamp eruit ziet. Natuurlijk is deze planning onderhevig aan veranderingen.
WAT IS INBEGREPEN EN WAT NIET
Uiteraard kan je nu al beginnen wegdromen van je zomerkamp, maar hier lijsten we nog even op wat wel/niet inbegrepen is op dit zomerkamp:
Indien je graag een annulatie-optie wil, dan kan u dit aanduiden tijdens de boeking.
LET OP:
Volgende zaken zijn NIET inbegrepen:
150,-
Hoogtepunten van deze week:
Gamingkamp - extern
Externe kampen2023
ma 10 april 2023 - vr 14 april 2023
5 dagen
7-12 jarigen
Kasteel Boterlaerhof
2100 Deurne , België
150
Gelegen in Deurne, vlak bij Antwerpen, kan je het gloednieuwe jeugdverblijf Kasteel Boterlaerhof terugvinden. Dit kasteel, gebouwd in 1595 en volledig gerenoveerd in 2018-2019 kan 100 bezoekers ontvangen.
Buiten het koetshuis en het kasteel, is er ook nog een mooie uitbreiding met zicht op de tuin en het bos. De ligging middenin een park en het Rivierenhof aan de overkant zorgen ervoor dat deze locatie voor iedereen wat in petto heeft.
We slapen in ruime kamers en er is voldoende sanitair voorzien. De maaltijden zijn steeds in vol pension, en zullen door onze eigen medewerkers klaargemaakt worden.