fbpx

Snowboardvakantie 12-14 jaar

De allerleukste snowboardvakantie tijdens de krokusvakantie 2026! - Wintersport in Oostenrijk

Nu inschrijven

Leeftijd

12 - 14 jaar

Locatie

Action Hotel Flattach
9831 Flattach
Oostenrijk

Wanneer

  • vr 5 feb - za 13 feb

Aantal dagen

9 dagen

Slapen

Kamp met overnachting

24/7 begeleiding door eigen animatoren

6-daagse skipas voor 3 skigebieden

Superleuk hotel voor jongeren

Nederlandstalige snowboardles door eigen animatoren

Busvervoer in Royall Class

Inclusief huur snowboardmateriaal en -helm

Kies jouw datum en schrijf in

Snowboardvakantie 12-14 jaar

vr 5 feb - za 13 feb 2027
  • Dagen
    9 dagen
  • Leeftijd
    12 - 14 jaar
  • Locatie
    Action Hotel Flattach
    9831 Flattach, Oostenrijk
  • Prijs 1160,-
Schrijf je nu in

Sneeuwpret, vriendschap en avontuur — het perfecte recept voor een onvergetelijke krokusweek.

Dé Snowboardvakantie voor kinderen (12–14 jaar) – Krokus 2027

Sneeuw, avontuur en plezier in het hart van Oostenrijk

Ben je op zoek naar de ultieme wintervakantie voor jouw kind?
Activak neemt kinderen van 12 tot 14 jaar mee naar het prachtige Flattach in Oostenrijk – waar sneeuwpret, avontuur en zorgeloze begeleiding centraal staan.

We logeren in het gezellige Action Hotel, ideaal gelegen om verschillende skigebieden te ontdekken. Samen met onze Nederlandstalige snowboardinstructeurs en enthousiaste animatoren beleven de kinderen een week vol plezier, vriendschap en onvergetelijke herinneringen.

Wat maakt deze vakantie uniek?

  • 6 volle dagen snowboarden in verschillende skigebieden
  • Nederlandstalige les, van beginner tot gevorderde
  • Méér uren les en begeleiding dan bij de meeste organisaties
  • Alles inbegrepen: 6-daagse skipas, autocarvervoer, transfers, materiaal + helm, volpension & avondanimatie
  • 24/7 begeleiding door ervaren animatoren – van vertrek tot thuiskomst

Extra opties

  • Annulatieoptie (kan worden opgegeven bij inschrijving)

  • Eigen verbruik buiten de maaltijden en tijdens de heen- en terugreis

Elke afdaling begint met een glimlach — en eindigt met een verhaal om trots op te zijn

Een dag bij Activak

Van eerste bocht tot laatste lach

Na een stevig ontbijt trekken we samen naar de piste voor een dag vol snowboard-avontuur. Onze ervaren instructeurs zorgen voor een leuke mix van les, oefenen en plezier.
’s Namiddags is er tijd om nieuwe technieken in te oefenen en de sneeuwpret verder te ontdekken op eigen tempo.

Na een warme maaltijd in het hotel volgt een gezellig avondprogramma: een quiz, toneel, karaoke of dansje in de hotel-discotheek. Eén ding is zeker — saai wordt het nooit!

...
...

Voor wie & totaalpakket zonder zorgen

Zorgeloze begeleiding, elke stap van de reis

Of je kind nu voor het eerst op een snowboard staat of al wat ervaring heeft: bij Activak is iedereen welkom.
Onze begeleiders zorgen ervoor dat elk kind zich veilig, zelfverzekerd en uitgedaagd voelt, op zijn of haar eigen niveau.

Bij Activak kies je voor een compleet totaalpakket zonder zorgen:
alles is inbegrepen, zodat je als ouder gerust kan zijn dat je kind niets tekortkomt.
Jij hoeft enkel de snowboardkleding klaar te leggen — wij zorgen voor de rest.

PRAKTISCHE INFO – Onze ski- en snowboardkampen

Onze ski- en snowboardkampen zijn er voor kinderen van 8 – 11 jaar, 12 – 14 jaar en +15 jaar.
We houden deze leeftijden bewust gescheiden, zodat we de activiteiten en begeleiding perfect kunnen afstemmen op elke groep.

Alle kampen zijn volledig begeleid: onze animatoren staan dag en nacht klaar voor de deelnemers.
Naast de skilessen overdag voorzien ze ook supercoole avondactiviteiten, zodat niemand zich ook maar één moment verveelt.

Vragen?

Heb je nog concrete vragen over de invulling van de skikampen?
Neem gerust contact op via info@activak.be

Action Hotel FlattachLINK

Action Hotel Flattach
Action Hotel Flattach
Verblijf samen met je vrienden in een gezellig Oostenrijks hotel vlak bij de Mölltaler gletsjer. Comfortabele kamers, een grote eetzaal, én een eigen discotheek voor onze groep maken dit de ideale plek voor een week vol sneeuwpret en onvergetelijke momenten.

Wintervakantie in Flattach – Action Hotel

Tijdens onze wintervakantie verblijven we in het Action Hotel in Flattach, een gezellig Oostenrijks hotel met alles wat we nodig hebben voor een toffe kampweek in de sneeuw.

Het hotel
Het Action Hotel heeft ruime en nette kamers waar we met onze groep kunnen logeren. Het gebouw heeft de typische Oostenrijkse uitstraling met veel hout en een warme sfeer, waardoor je je meteen welkom voelt.

Gezamenlijke ruimtes
Binnen zijn er verschillende plekken waar we samen kunnen eten, spelletjes spelen of activiteiten doen. In de eetzaal schuiven we dagelijks aan voor een stevig ontbijt en avondmaal, en in de lounge of gemeenschappelijke ruimtes organiseren we onze eigen avondactiviteiten.

Extra leuk: eigen discotheek
Een van de absolute troeven van het hotel is de volledig uitgeruste discotheek die we helemaal voor onze groep ter beschikking hebben. Hier kunnen we ’s avonds onze eigen fuifjes, karaoke of themadisco’s organiseren – een garantie voor onvergetelijke kampmomenten.

Dicht bij de piste
Het hotel ligt vlak bij de Mölltaler gletsjer, waar we deze week ook zeker gaan skiën en snowboarden. Dankzij de goede ligging zijn we snel op de piste, en kunnen we elke dag volop genieten van de sneeuw, het uitzicht en de sportieve uitdagingen. Maar uiteraard gaan we volop gebruik maken van de andere skigebieden die op korte afstand van het hotel liggen, dus variatie volop.

Waarom hier?

  • Gezellig en comfortabel hotel met groepssfeer
  • Ruime kamers voor onze deelnemers
  • Grote eetzaal en ruimtes voor eigen activiteiten
  • Eigen discotheek voor leuke avondactiviteiten
  • Vlakbij de Mölltaler gletsjer en de pistes

Samen maken we van het Action Hotel in Flattach de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke wintervakantie vol sneeuwpret, activiteiten en plezier!

Veelgestelde vragen

In de prijs is onder meer inbegrepen: Vervoer per autocar (Royall Class) tot ter plaatse. Alle transfers ter plaatse met autocar. Verblijf in volpension (ontbijt, warme maaltijd, avondmaaltijd). 6-daagse skipas. Huur van snowboardmateriaal plus helm. Nederlandstalige snowboardles, op maat van het niveau van je kind. 24/7 begeleiding door ervaren animatoren vanaf het opstappen tot terugkomst. Avondactiviteit(en) inbegrepen.

Annulatie-verzekering of reisverzekering zijn niet automatisch inbegrepen, deze kunnen extra genomen worden. Eigen verbruik buiten de maaltijden en tijdens de heen/terugreis is niet inbegrepen.

Of je kind nu nog nooit op een ski of snowboard stond of al ervaring heeft, beiden zijn welkom. Het kamp zorgt voor begeleiding op maat; elk kind krijgt les op zijn/haar niveau.

Ja: Nederlandstalige instructeurs + animatoren zorgen voor begeleiding. Helm is inbegrepen voor het skiën en snowboarden. Er is 24/24 begeleiding.

Het kamp vindt plaats in en rond Flattach, aan de voet van de Mölltaler Gletscher. Daarnaast is er toegang tot meerdere skigebieden (~186 km pistes) via de “Ski Hit”-skipas.

Het is belangrijk om de verzekering-/annulatievoorwaarden na te lezen. Bij ziekte moet dit onmiddellijk gemeld worden aan Activak. Voor de exacte voorwaarden verwijzen we naar de Algemene Voorwaarden van Activak.

Het vervoer gebeurt per autocar (Royall Class) vanaf België tot de bestemming. Alle transfers ter plaatse zitten inbegrepen. Als opstapplaats nemen we de parking van Kinepolis Antwerpen, en dit ter hoogte van de decathlon.

Binnen het pakket is er weinig verrassingen: materiaal, skipas, les, verblijf etc zitten inbegrepen. Eigen verbruik, verzekeringen, eventueel lokaal extra’s zijn voor eigen rekening. Als ouders toch vragen hebben, kunnen ze contact opnemen.